Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου 2023
Πρώτη φορά στην συμπολίτευση
Για τρίτη συνεχόμενη φορά εκλέχτηκε δημοτική σύμβουλος (2014, 2019, 2023) η Ιωάννα Δαριβέρη, αλλά είναι η πρώτη φορά εκλέγεται με τον συνδυασμό που κέρδισε τις εκλογές. Τώρα απομένει να δούμε πως θα αξιοποιηθεί από την δήμαρχο Έλενα Βάκα. Η Ιωάννα ήδη ασκεί καθήκοντα αν. Διοικήτριας του Νοσοκομείου Κύμης. Μπορεί να τα καταφέρει όμως και σε όποια άλλη θέση τις ανατεθούν καθήκοντα