Ένα υπέροχο απόγευμα τα μέλη του Λυκείου Ελληνίδων Χαλκίδας στο φιλανθρωπικό τσάι που παρέθεσε το Τμήμα Προβλημάτων Γυναίκας - Παιδιού με αφορμή την Ημέρα Δικαιωμάτων του Παιδιού. Ομιλίτριες ήταν κυρίες Ελένη Ευαγγελοπούλου και Γκρέτα Τσανούλα με θέμα "Στον πόλεμο κανείς δεν έχει δίκιο. Μόνο τα παιδιά".
Τρίτη 12 Δεκεμβρίου 2023
Χαλκίδα: "Στον πόλεμο κανείς δεν έχει δίκιο. Μόνο τα παιδιά"
Ένα υπέροχο απόγευμα τα μέλη του Λυκείου Ελληνίδων Χαλκίδας στο φιλανθρωπικό τσάι που παρέθεσε το Τμήμα Προβλημάτων Γυναίκας - Παιδιού με αφορμή την Ημέρα Δικαιωμάτων του Παιδιού. Ομιλίτριες ήταν κυρίες Ελένη Ευαγγελοπούλου και Γκρέτα Τσανούλα με θέμα "Στον πόλεμο κανείς δεν έχει δίκιο. Μόνο τα παιδιά".