Στο στολισμό του δέντρου της αποδοχής που πραγματοποιήθηκε χθες το πρωί στην πλατεία Αγοράς παραβρέθηκε ο Αντιδήμαρχος Έργων Βασίλης Γουρνής. Ξεκλέβει πάντα λίγο χρόνο από τις πολλές αυτοδιοικητικές υποχρεώσεις, στηρίζει όλες τις δράσεις του Δήμου Χαλκιδέων και είναι πάντα παρών. Άλλωστε τίποτα δεν είναι τυχαίο…
Στη φωτογραφία με την πρόεδρο της Δευτεροβάθμιας σχολικής επιτροπής Δήμου Χαλκιδέων Ευαγγελία Παλαιολόγου.