Η κοινωνική υπηρεσία του Δήμου Καρύστου πραγματοποίησε εκδήλωση για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντισμού, χθες Σάββατο, 2-12-2023 στο Γιοκάλειο Ίδρυμα όπου τίμησε τους εθελοντές που δραστηριοποιούνται στο Δήμο, τους δικούς τους μοναδικούς ανθρώπους
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023
Εύβοια: Τίμησαν τους δικούς τους μοναδικούς ανθρώπους
Η κοινωνική υπηρεσία του Δήμου Καρύστου πραγματοποίησε εκδήλωση για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντισμού, χθες Σάββατο, 2-12-2023 στο Γιοκάλειο Ίδρυμα όπου τίμησε τους εθελοντές που δραστηριοποιούνται στο Δήμο, τους δικούς τους μοναδικούς ανθρώπους