Μόνο ένα μέλος του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Οικονομικού Επιμελητηρίου Εύβοιας Βοιωτίας αλλάζει μετά τις εκλογές της Κυριακής. Συγκεκριμένα, δεν θα είναι στο Δ.Σ η Χριστιάνα Βαρελά (αριστερά) η οποία δεν ήταν υποψήφια και στην θέση εκλέχτηκε η Μαρία Ξυγκόγιαννη (δεξιά).
Οι υπόλοιποι τρεις της παράταξης ΔΗΚΙΟ-Σ είναι οι Κοτρογιάννης Γιάννης, Βέττας Γιώργος, Αναστασίου Δημήτρης, από την ΠΔΣΟ επανεκλέχτηκαν Σεμίνα Αγγέλου, Τάσος Μάζης από την ΔΠΚΟ επανεκλέγεται ο Στέφανος Μουτουσίδης