Μπορεί να μην εκλέχτηκε περιφερειακή σύμβουλος η καθηγήτρια ξένων γλωσσών Βάσω Ρόγκα, η οποία ήταν υποψήφια στις εκλογές του Οκτωβρίου με το συνδυασμό του Φάνη Σπανού, αλλά χθες ήταν στη Λαμία για την ορκωμοσία της Περιφερειακής Αρχής. Ευχήθηκε στον Περιφερειάρχη καλή νέα θητεία, αλλά και στους συμβούλους που εκλέχτηκαν, νέους και παλιούς καλή δύναμη στο έργο τους.
Όσοι δεν εκλέγονται συνήθως αποφεύγουν τις ….ορκωμοσίες, αλλά η κα Ρόγκα αποτελεί την εξαίρεση!