Πρώτη δύναμη η Αγωνιστική Κίνηση Υγειονομικών στις εκλογές του Συλλόγου εργαζομένων στο Νοσοκομείο Χαλκίδας οι οποίες πραγματοποιήθηκαν χθες. Έλαβε 347 ψήφους και πήρε 5 έδρες ενώ η Δημόσια Συνδικαλιστική Κίνηση πήρε 154 ψήφους και κέρδισε 2 έδρες. Από τους 657 εγγεγραμμένους, ψήφισαν συνολικά 519 εργαζόμενοι ενώ βρέθηκαν 18 άκυρα και λευκά.
Εκλέγονται
οι:
Από
την Αγωνιστική Κίνηση Υγειονομικών
Ιωάννα
Ιωάννου
Παναγιώτης
Τζουβαρας
Στόγια
Νικολέτα
Δημήτρης
Κατσαρός
Γαρυφαλλιά
Προίσκου
Από τη Δημόσια Συνδικαλιστική Κίνηση
Γιάννης
Αγγελάτος
Θανάσης
Φραντζής