Χθες Πέμπτη 21/12/2023 εκπρόσωποι από το Εθελοντικό Σώμα Δασοπροστασίας Διάσωσης Ευβοίας Ε.Σ.Δ.Δ.Ε επισκέφθηκαν τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Άνω Βάθειας της Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδος και τον εφημέριο του ναού πατήρ Δημήτριο Αργύρη και προσέφεραν για το ενοριακό φιλόπτωχο ταμείο τρόφιμα όπως οπωρολαχανικά, διάφορα τσουρέκια και κρέατα για την ενίσχυση του χριστουγεννιάτικου τραπεζιού για τις άπορες οικογένειες.
Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023
Προσέφεραν τρόφιμα για τις άπορες οικογένειες
Χθες Πέμπτη 21/12/2023 εκπρόσωποι από το Εθελοντικό Σώμα Δασοπροστασίας Διάσωσης Ευβοίας Ε.Σ.Δ.Δ.Ε επισκέφθηκαν τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Άνω Βάθειας της Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδος και τον εφημέριο του ναού πατήρ Δημήτριο Αργύρη και προσέφεραν για το ενοριακό φιλόπτωχο ταμείο τρόφιμα όπως οπωρολαχανικά, διάφορα τσουρέκια και κρέατα για την ενίσχυση του χριστουγεννιάτικου τραπεζιού για τις άπορες οικογένειες.