Η Ένωση Αστυνομικών υπαλλήλων Εύβοιας ανακοινώνει στα μέλη της ότι στις επικείμενες τακτικές μεταθέσεις η Δ/νσή Εύβοιας θα ενισχυθεί με 7 νέους συναδέλφους.
«Σε μία περίοδο αναπροσαρμογής όπως τείνει να διαμορφωθεί και παρά την περιρρέουσα ατμόσφαιρα, η Ένωσή μας χωρίς πομφόλυγες και φληναφήματα, δουλεύει ουσιαστικά επικοινωνώντας και πιέζοντας για την λύση των προβλημάτων μας, βάζοντας σιγά σιγά τα λιθαράκια να περάσουμε όλοι μαζί στην νέα εποχή. Συνεχίζουμε για όλους», αναφέρεται στην ανακοίνωση