Κοπή πίτας και εγκαίνια του ραδιοφωνικού σταθμού της Ιεράς Μητρόπολης Χαλκίδας πραγματοποιήθηκαν χθες το απόγευμα και οι δύο κυρίες της Αυτοδιοίκησης ήταν εκεί. Η Αντιδήμαρχος για θέματα Πρόνοιας και Κοινωνικών Δομών και αναπληρώτρια Δήμαρχος Τασούλα Μακαρώνα και η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Τουρισμού Δήμητρα Σακελλαράκη.
Εκπροσωπούν επάξια παντού το Δήμο Χαλκιδέων και στέκονται πάντα στο ύψος των περιστάσεων!