Συνεδρίασε χθες το απόγευμα η Εκτελεστική Γραμματεία του Ν.Τ της ΑΔΕΔΥ Εύβοιας. Νέο μέλος της γραμματείας είναι αππό χθες ο Κώστας Καρύδης ο οποίος πήρε την θέση του Σταμάτη Μαυρίκη ο οποίος υπέβαλε την παραίτηση του από το Δευτεροβάθμιο Όργανο λόγω συνταξιοδότησης. Χθες έκοψαν και την πρωτοχροννιάτικη πίτα τους. Το φλουρί βρήκε το μέλος Γιώργος Κώτσαρης
Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024
Έκοψε την πίτα της η Ε.Γ του Ν.Τ της ΑΔΕΔΥ Εύβοιας
Συνεδρίασε χθες το απόγευμα η Εκτελεστική Γραμματεία του Ν.Τ της ΑΔΕΔΥ Εύβοιας. Νέο μέλος της γραμματείας είναι αππό χθες ο Κώστας Καρύδης ο οποίος πήρε την θέση του Σταμάτη Μαυρίκη ο οποίος υπέβαλε την παραίτηση του από το Δευτεροβάθμιο Όργανο λόγω συνταξιοδότησης. Χθες έκοψαν και την πρωτοχροννιάτικη πίτα τους. Το φλουρί βρήκε το μέλος Γιώργος Κώτσαρης