Η Λαογραφική Εστία Εύβοιας και η ορχήστρα παραδοσιακής μουσικής Χοροσταλίτες χάρισαν χθες μία βραδιά κεφιού, χορού και διασκέδασης! Η Λαογραφική Εστία έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα της και στη συνέχεια τον πρώτο λόγο είχε η διασκέδαση!
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024
Με κέφι και χορό η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της Λαογραφικής Εστίας Εύβοιας
Η Λαογραφική Εστία Εύβοιας και η ορχήστρα παραδοσιακής μουσικής Χοροσταλίτες χάρισαν χθες μία βραδιά κεφιού, χορού και διασκέδασης! Η Λαογραφική Εστία έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα της και στη συνέχεια τον πρώτο λόγο είχε η διασκέδαση!