Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024
Υπέρ ενός ενιαίου ψηφοδελτίου τάχτηκε ο Ραβιόλος
Υπέρ ενός ενιαίου ψηφοδελτίου στις προσεχείς εκλογές της ΠΕΔ Στερεάς στις 11 Φεβρουαρίου τάχτηκε ο Δήμαρχος Καρύστου Λευτέρης Ραβιόλος. Επίσης αναφέρθηκε στο θέμα της αιολικής ενέργειας που ο δήμος Καρύστου σηκώνει το μεγαλύτερο βάρος της χώρας. Επίσης επεσήμανε ότι η νέα ΠΕΔ που θα προκύψει θα πρέπει να είναι ακόμα πιο διεκδικητική για να πετύχουμε - όπως είπε- περισσότερα για τους δήμους της περιφέρειας.