Ο Ναυτικός όμιλος Χαλκίδας έκοψε χθες το μεσημέρι την πρωτοχρονιάτικη πίτα του και βράβευσε τους αθλητές του. Την πίτα ευλόγησε ο π. Δαμασκηνός και το «παρών» έδωσαν μεταξύ άλλων, ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός, ο Αντιπεριφερειάρχης Εύβοιας Γιώργος Κελαϊδίτης, η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Τουρισμού Δήμητρα Σακελλαράκη, ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Γιάννης Νέζης και ο πρώην περιφερειακός σύμβουλος Ηλίας Μπουρμάς.
Πέρασαν καλά και συζήτησαν θέματα …αυτοδιοικητικά!