Κωτσή και μέλη του Δ.Σ , το μέλος του Δ.Σ του συλλόγου «φίλοι του Γιάννη Σκαρίμπα» κ. Έλενα Φωτιά, εκπρόσωπος του συλλόγου «Ο καλός Σαμαρείτης» κ. Αργυρούλα Αφράτη, η πρόεδρος της λέσχης ανάγνωσης Ευρίπου κ. Ελένη Κατσάλη, ο εκπρόσωπος των Ελληνοκυπρίων του κ. Χριστόδουλος Κύρος- Τσάκαλος, ο δημοσιογράφος Ανδρέας Ρουμελιώτης.
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024
Το Θέατρο Χαλκίδας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του
Το Θέατρο Χαλκίδας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το Σάββατο. Παλιά και νέα μέλη του, φίλοι και φίλες του Θ.Χ έδωσαν το «παρών». Μεταξύ άλλων, η Πρόεδρος του Λυκείου ελληνίδων κ. Μαρία