Τρίτη 30 Ιανουαρίου 2024
Διαδικτυακή σύσκεψη για τα προβλήματα του κλάδου
Αιρετοί και μέλη των Δ.Σ. των Συλλόγων των Εκπαιδευτικών Π.Ε. του Ν. Εύβοιας ,στα πλαίσια της πρότασης της ΔΟΕ για κοινές συναντήσεις - συζητήσεις με σκοπό την συνεργασία και την κατάθεση τεκμηριωμένων προτάσεων ευρείας αποδοχής στην σύσκεψη των αιρετών όλων των υπηρεσιακών συμβουλίων του κλάδου , που θα γίνει στην Αθήνα 3 και 4 Μάρτη , θα πραγματοποιήσουν κοινή διαδικτυακή σύσκεψη την Δευτέρα 5/2/ 2024 και ώρα 7:00 μ.μ.