Στη Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος θα απευθυνθεί ο Αντιδήμαρχος Δημοτικής Ενότητας Ανθηδώνας Κώστας Καρβούνης για να βρει το πρόσωπο που κρύβεται πίσω από ψεύτικο profil στο facebook το οποίο συκοφαντεί και γράφει σχόλια που προσβάλουν τον Αντιδήμαρχο.
Ο Αντιδήμαρχος θα απευθυνθεί στη Δίωξη να βρεθεί η πραγματική ταυτότητα του προσώπου που κρύβεται πίσω από το ψεύτικο profil και μετά το λόγο θα έχει η Δικαιοσύνη.