Χθες σε εκδήλωση της Αδελφότητας Καρυστίων της Αθήνας, εκτός της καθιερωμένης κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, βραβεύτηκαν οι επιτυχόντες Καρυστινοί μαθητές Πανελλήνιες εξετάσεις του 2023. Στην εκδήλωση, μαζί με τον νέο Διοικητή του Νοσοκομείου Καρύστου, κ. Σαραβάνο, παραβρέθηκε και ο πρώην αν. Διοκητής Τάσος Μίχας, ο οποίος στον χαιρετισμό του, τόνισε την σπουδαιότητα της αιμοδοσίας, που διοργανώνει ανά τακτά χρονικά διαστήματα η Αδελφότητα.
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024
Βραβεύτηκαν οι επιτυχόντες Καρυστινοί μαθητές Πανελλήνιες εξετάσεις
Χθες σε εκδήλωση της Αδελφότητας Καρυστίων της Αθήνας, εκτός της καθιερωμένης κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας, βραβεύτηκαν οι επιτυχόντες Καρυστινοί μαθητές Πανελλήνιες εξετάσεις του 2023. Στην εκδήλωση, μαζί με τον νέο Διοικητή του Νοσοκομείου Καρύστου, κ. Σαραβάνο, παραβρέθηκε και ο πρώην αν. Διοκητής Τάσος Μίχας, ο οποίος στον χαιρετισμό του, τόνισε την σπουδαιότητα της αιμοδοσίας, που διοργανώνει ανά τακτά χρονικά διαστήματα η Αδελφότητα.