Στα πλαίσια εφαρμογής προγραμμάτων πρόληψης και προαγωγής η υπηρεσία «Βοήθεια στο σπίτι» Δ. Διρφύων Μεσσαπίων σε συνεργασία με την Επιμελήτρια Α’ Γενικής Ιατρικής Π.Ι. Στροπώνων – Κ.Υ. Ψαχνών και με την υποστήριξη και τη συνεργασία του Ιατρικού και Νοσηλευτικού προσωπικού του Γενικού Νοσοκομείου Αθηνών Κοργιαλένειο – Μπενάκειο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός διοργάνωσε στα Ψαχνά και στον Πάλιουρα διήμερο δωρεάν προληπτικών ιατρικών εξετάσεων για όλους τους δημότες και κατοίκους του Δήμου Διρφύων Μεσσαπίων.
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024
Διήμερο δωρεάν προληπτικών ιατρικών εξετάσεων για τους δημότες και κατοίκους του Δήμου Διρφύων Μεσσαπίων
Στα πλαίσια εφαρμογής προγραμμάτων πρόληψης και προαγωγής η υπηρεσία «Βοήθεια στο σπίτι» Δ. Διρφύων Μεσσαπίων σε συνεργασία με την Επιμελήτρια Α’ Γενικής Ιατρικής Π.Ι. Στροπώνων – Κ.Υ. Ψαχνών και με την υποστήριξη και τη συνεργασία του Ιατρικού και Νοσηλευτικού προσωπικού του Γενικού Νοσοκομείου Αθηνών Κοργιαλένειο – Μπενάκειο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός διοργάνωσε στα Ψαχνά και στον Πάλιουρα διήμερο δωρεάν προληπτικών ιατρικών εξετάσεων για όλους τους δημότες και κατοίκους του Δήμου Διρφύων Μεσσαπίων.