Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Αιμοδοσία του Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Αυλωναρίου και του Εξωραϊστικού Πολιτιστικού Συλλόγου Οριού. Σε μια δύσκολη περίοδο, η παρουσία των εθελοντών αιμοδοτών ήταν πραγματικά συγκινητική. Παράλληλα έγινε λήψη δειγμάτων για την ενίσχυση της Παγκόσμιας Τράπεζας Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Αιμοδοσία
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η Αιμοδοσία του Πολιτιστικού Συλλόγου Νέων Αυλωναρίου και του Εξωραϊστικού Πολιτιστικού Συλλόγου Οριού. Σε μια δύσκολη περίοδο, η παρουσία των εθελοντών αιμοδοτών ήταν πραγματικά συγκινητική. Παράλληλα έγινε λήψη δειγμάτων για την ενίσχυση της Παγκόσμιας Τράπεζας Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών