Ανάμεσα σε δύο αυτοδιοικητικούς με αυτοδιοικητική πορεία που πολλοί θα ζήλευαν, ο πρόεδρος του ΤΕΕ Εύβοιας Κώστας Λάππας. Ο οποίος όλο το σκέφτεται να κάνει το βήμα και να ασχοληθεί με την Τοπική Αυτοδιοίκηση και στο τέλος δεν το αποφασίζει!
Χθες το πρωί ήταν παρών στην κοπή πίτας της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας, παρέα με τον Αντιπεριφερειάρχη Εύβοιας Γιώργο Κελαϊδίτη και τον Δήμαρχο Καρύστου Λευτέρη Ραβιόλο.