Για να δούμε τι θα κάνει ο Γιώργος Ψαθάς αν τελικά δεν τα "βρουν" οι Περγάλιας και Λιόλιος και επιμείνουν και οι δυο να κατεβάσουν δικό τους ψηφοδέλτιο στην ΠΕΔ Στερεάς. Θα πάει με κάποιον από τους δυο ή δεν θα είναι υποψήφιος όπως δήλωσε αποκλειστικά στο eviatop.
Δύσκολο όμως να μείνει αμέτοχος. Θα αγωνιστεί μέχρι τέλος για συνενωτικό ψηφοδέλτιο.
Μέχρι τις 11 Φεβρουαρίου που θα στηθούν οι κάλπες υπάρχει χρόνος...