Στην κοπή πίτας της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Στερεάς Ελλάδας, η οποία πραγματοποιήθηκε χθες το πρωί στο Αμφιθέατρο, συναντήθηκαν τα ξαδελφάκια! Ο Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας Φάνης Σπανός και ο ξάδελφός του, γιός του αείμνηστου Γιάννη Σπανού, δημοτικός σύμβουλος, Αντώνης Σπανός.
Ο μεν Περιφερειάρχης μετράει χρόνια στην Τοπική Αυτοδιοίκηση, ο δε δημοτικός σύμβουλος ασχολείται για πρώτη φορά με τα κοινά!