Παρασκευή 26 Ιανουαρίου 2024
Ψαθάς στο eviatop: Μόνο αν υπάρξει συνενωτικό ψηφοδέλτιο θα είμαι υποψήφιος
Στις 11 Φεβρουαρίου είναι οι εκλογές της ΠΕΔ Στερεάς Ελλάδας και ο Δήμαρχος Δομοκού Μπάμπης Λιόλιος φαίνεται πως είναι το φαβορί για την Προεδρία της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Στερεάς Ελλάδας. Στην κούρσα της διεκδίκησης έχει μπει εδώ και καιρό ο Δήμαρχος Διρφύων Μεσσαπίων Γιώργος Ψαθάς ο οποίος είχε ξεκινήσει πρώτος αλλά όπως δήλωσε στο eviatop μόνο αν υπάρξει συνενωτικό ψηφοδέλτιο θα είναι θα είναι υποψήφιος για το Διοικητικό Συμβούλιο