Την έκθεση HORECA 2024 επισκέφθηκε ο περιφερειάρχης Φάνης Σπανός στην οποία συμμετέχει και η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας «Στηρίζουμε την επιχειρηματικότητα της Στερεάς Ελλάδας με στοχευόμενες προωθητικές δράσεις. Φιλοξενούμε 26 αγροδιατροφικές επιχειρήσεις στο διαδραστικό εκθεσιακό περίπτερο της Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, ενώ ισχυροί εκπρόσωποι του κλάδου από την Περιφέρειά μας, μας κάνουν υπερήφανους μέσα από δικά τους περίπτερα δήλωσε ο Περιφερειάρχης
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024
Σπανός: Στηρίζουμε την επιχειρηματικότητα της Στερεάς Ελλάδας με στοχευόμενες προωθητικές δράσεις
Την έκθεση HORECA 2024 επισκέφθηκε ο περιφερειάρχης Φάνης Σπανός στην οποία συμμετέχει και η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας «Στηρίζουμε την επιχειρηματικότητα της Στερεάς Ελλάδας με στοχευόμενες προωθητικές δράσεις. Φιλοξενούμε 26 αγροδιατροφικές επιχειρήσεις στο διαδραστικό εκθεσιακό περίπτερο της Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας, ενώ ισχυροί εκπρόσωποι του κλάδου από την Περιφέρειά μας, μας κάνουν υπερήφανους μέσα από δικά τους περίπτερα δήλωσε ο Περιφερειάρχης