Εκπρόσωποι στα δυο Νομικά Πρόσωπα του Δήμου Χαλκιδέων ορίστηκαν με απόφαση του δημοτικού συμβουλίου οι δυο πρωτοεκλεγόμενοι δημοτικοί σύμβουλοι της παράταξης του Γιώργου Σπύρου, Νίκος Ζαργάνης και Δημήτρης Στεφανίδης. Ο πρώτος ορίστηκε μέλος στο Δ.Σ της ΔΕΥΑΧ και ο δεύτερος στο Δ.Σ της ΔΑΕΠΠΕ. Επίσης ο Ζαργάνης ορίστηκε και αναπληρωματικό μέλος και στις δυο σχολικές επιτροπές του Δήμου Χαλκιδέων
Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2024
Ορίστηκαν στα Νομικά πρόσωπα
Εκπρόσωποι στα δυο Νομικά Πρόσωπα του Δήμου Χαλκιδέων ορίστηκαν με απόφαση του δημοτικού συμβουλίου οι δυο πρωτοεκλεγόμενοι δημοτικοί σύμβουλοι της παράταξης του Γιώργου Σπύρου, Νίκος Ζαργάνης και Δημήτρης Στεφανίδης. Ο πρώτος ορίστηκε μέλος στο Δ.Σ της ΔΕΥΑΧ και ο δεύτερος στο Δ.Σ της ΔΑΕΠΠΕ. Επίσης ο Ζαργάνης ορίστηκε και αναπληρωματικό μέλος και στις δυο σχολικές επιτροπές του Δήμου Χαλκιδέων