Έκλεισε το υποκατάστημα της Εθνικής στη Χαϊνά και δεν υπάρχουν πλέον ούτε τα ΑΤΜ για την εξυπηρέτηση των πολιτών. Αποτέλεσμα, στο Κατάστημα της Εθνικής στην οδό Ελευθερίου Βενιζέλου να σχηματίζονται ουρές στα ΑΤΜ και χθες το απόγευμα στην ουρά περίμεναν περισσότερα από 30 άτομα.
Όπως και τα διπλοπαρκαρισμένα αυτοκίνητα με αναμμένα τα alarm που άφηναν οι οδηγοί για να πραγματοποιήσουν τις συναλλαγές τους…