Αρχικά, συμμετείχε σε σύσκεψη με τους εκπροσώπους των αγροτικών συλλόγων της περιοχής στο Μαντούδι, ενώ αργότερα παρέστη στα εγκαίνια του αλιευτικού καταφυγίου στην παραλία Αγίας Άννας.
Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2024
Σε Μαντούδι και Αγία Άννα ο Θανάσης Ζεμπίλης
Ο Βουλευτής Εύβοιας Θανάσης Ζεμπίλης, συνοδεύοντας τον Υφυπουργό Αγροτικής Ανάπτυξης κ. Διονύση Σταμενίτη, βρέθηκε σήμερα στη περιοχή της Βορειοκεντρικής Εύβοιας.