Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024
Παρόντες στην κοπή της πίτας
Την Αγιοβασιλιάτικη πίτα του έκοψε χθες ο Αθλητικός Σύλλογος SHITO-RYO KARATE-DO «ΘΕΟΚΛΗΣ Ο ΧΑΛΚΙΔΕΥΣ» του δάσκαλου-προπονητή Παναγιώτη Ανδρεσάκη. Ανάμεσα σε άλλους παρευρέθηκαν και απηύθυναν σύντομο χαιρετισμό ο βουλευτής Θανάσης Ζεμπίλης, ο Περιφερειάρχης Φανής Σπανός, ο νέος αντιδήμαρχος για θέματα αθλητισμού του Δήμου Χαλκιδαίων Γιάννης Νέζης. Σε όλους τους προαναφερθέντες η σχολή πρόσφερε τιμητική-αναμνηστική πλακέτα όπως επίσης αναμνηστική πλακέτα προσφέρθηκε και σε ανθρώπους που ποικιλοτρόπως βοηθούν τον Σύλλογο.