Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα η πρώτη συνεδρίαση του συμβουλίου της Κοινότητας Δροσιάς. Σε καλό κλίμα η πρώτη συνεδρίαση κατά την οποία συζητήθηκαν και θέματα που αφορούν στην Κοινότητα. Επίσης ο πρόεδρος Νίκος Αφένδρας όρισε και τον Δημήτρη Αθηναίο, ως αναπληρωτή πρόεδρο.
Παρόντες ήταν εκτός από τον πρόεδρο και τον αναπληρωτή πρόεδρο, οι σύμβουλοι Παναγιώτης Καρβούνης, Νίκος Δεληγιάννης και Σπύρος Κόκκος.