Υπεύθυνη Οικογενειακής πολιτικής και ισότητας των φύλων ΟΝΝΕΔ είναι η δικηγόρος Ειρήνη Πράγια με απόφαση του πρωθυπουργού, αλλά φαίνεται πως κάποιοι χθες το ξέχασαν… Η κα Πράγια ήταν παρούσα στην χθεσινή εκδήλωση κοπής πίτας της ΟΝΝΕΔ Εύβοιας και ήταν αυτή που μετέφερε το μήνυμα του προέδρου της ΟΝΝΕΔ Ορφέα Γεωργίου.
Παρόλα αυτά, ο λόγος δόθηκε σε πολλούς να χαιρετίσουν την εκδήλωση, αλλά όχι στην Ειρήνη…
Στη
φωτογραφία με την δικηγόρο Σουλτάνα Ποδάρα.