Πέμπτη 1 Φεβρουαρίου 2024
Αναφέρθηκαν στην άριστη συνεργασία τους
Στην άριστη συνεργασία ανάμεσα στους δύο φορείς η οποία επιτυγχάνεται με αλληλοϋποστήριξη και αποτυπώνεται στην καθιέρωση ενός κλίματος ασφάλειας και εύρυθμης λειτουργίας της Χερσαίας Ζώνης Λιμένα στην πόλη της Χαλκίδας αναφέρθηκαν στην κοινή εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας του Οργανισμού Λιμένων Νομού Εύβοιας και του Κεντρικού Λιμεναρχείου Χαλκίδας ο Πρόεδρος του Οργανισμού Λιμένων Νομού Εύβοιας κ. Γεροντίτης Σπυρίδων, ο Διευθύνων Σύμβουλος του Οργανισμού Λιμένων Νομού Εύβοιας κ. Μανιάτης Χαράλαμπος καθώς και ο Κεντρικός Λιμενάρχης Πλοίαρχος Λ.Σ Φλουρής Κωνσταντίνος.