Η Ένωση Υπαλλήλων του Καταστήματος Κράτησης Χαλκίδας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα της χθες το μεσημέρι στο χώρο της φυλακής. Την πίτα έκοψε ο διευθυντής του Καταστήματος Κράτησης Χαλκίδας Σπύρος Αθανασίου, με πολλές ευχές στους υφισταμένους του και τις οικογένειές τους και έχοντας δίπλα του τον Αρχιφύλακα της Φυλακής Χρήστο Χαρμαντά.
Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου 2024
Χαλκίδα: Η Ένωση Υπαλλήλων του Καταστήματος Κράτησης Χαλκίδας έκοψε την πίτα της
Η Ένωση Υπαλλήλων του Καταστήματος Κράτησης Χαλκίδας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα της χθες το μεσημέρι στο χώρο της φυλακής. Την πίτα έκοψε ο διευθυντής του Καταστήματος Κράτησης Χαλκίδας Σπύρος Αθανασίου, με πολλές ευχές στους υφισταμένους του και τις οικογένειές τους και έχοντας δίπλα του τον Αρχιφύλακα της Φυλακής Χρήστο Χαρμαντά.