Η πρώτη διάλεξη στη Σχολή Γονέων της Ι.Μ Χαλκίδας έγινε το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου το απόγευμα στην Αίθουσα του Πολιτιστικού-Πνευματικού Κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως με ομιλήτρια την Βασιλική Κόντου- αρμόδια Αντιδήμαρχο για θέματα Υγείας, Ατόμων με αναπηρία και Εθελοντισμού, με θέμα: «Γονείς και δύσκολα παιδιά».
Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου 2024
Χαλκίδα: Μίλησε για το θέμα «Γονείς και δύσκολα παιδιά»(ΒΙΝΤΕΟ)
Η πρώτη διάλεξη στη Σχολή Γονέων της Ι.Μ Χαλκίδας έγινε το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου το απόγευμα στην Αίθουσα του Πολιτιστικού-Πνευματικού Κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως με ομιλήτρια την Βασιλική Κόντου- αρμόδια Αντιδήμαρχο για θέματα Υγείας, Ατόμων με αναπηρία και Εθελοντισμού, με θέμα: «Γονείς και δύσκολα παιδιά».