Διοίκηση, παίκτες, φίλοι της ομάδας, ήταν όλοι εκεί για να ανταλλάξουν ευχές για το νέο έτος και για καλή πορεία της ομάδας! Παρούσα και η Δήμαρχος Χαλκιδέων Έλενα Βάκα. Μετά την κοπή της πίτας ακολούθησε γλέντι με ζωντανή μουσική.
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024
Γλέντι και κοπή πίτας από τον ΑΠΚΟ Δροσιάς
Έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του χθες ο ΑΠΚΟ Δροσιάς και η εκδήλωση της ομάδας της Δροσιάς στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία!