Εξαγριωμένη μητέρα μαθήτριας, ζητάει από τους γονείς να «μαζέψουν» τις κόρες τους οι οποίες της κάνουν bullying στο σχολείο, στο διαδίκτυο και σε μία ομαδική στο snapchat. Όπως αναφέρει η μητέρα η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο και είναι αποφασισμένη να βάλει τέλος σε αυτήν την ιστορία. Η πρώτη κίνηση είναι να ζητήσει ψυχολόγο για τα παιδιά.
«Μάθετε
στα παιδιά σας να είναι άνθρωποι και να μην πληγώνουν άλλα παιδιά», λέει η
μητέρα.