Ο Αμαρυνθιακός αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με την Αρτάκη, στον πρώτο αγώνα των δύο ομάδων για την ημιτελική του κυπέλλου Εύβοιας «Χρήστος Φεφέκος». Τα γκολ 9′ Παπαδάκης (Αρτάκη), 88′ Μώρος (Αμαρυνθιακός). Στο 65΄απεβλήθη ο Γερογιάννης ( Αρτάκη). Διαιτητές Κόκορης-Ντόβολης Ι-Κοντογιαννίδης.
Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024
Κύπελλο Ευβοίας: Αμαρυνθιακός-Αρτάκη 1-1
Ο Αμαρυνθιακός αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με την Αρτάκη, στον πρώτο αγώνα των δύο ομάδων για την ημιτελική του κυπέλλου Εύβοιας «Χρήστος Φεφέκος». Τα γκολ 9′ Παπαδάκης (Αρτάκη), 88′ Μώρος (Αμαρυνθιακός). Στο 65΄απεβλήθη ο Γερογιάννης ( Αρτάκη). Διαιτητές Κόκορης-Ντόβολης Ι-Κοντογιαννίδης.