Τα συγχαρητήρια της έδωσε η Δήμαρχος Έλενα Βάκα στον 15χρονο Νέστορα Βαρυτιμίδη για την έκθεση του και το ταξίδι περιπλάνησης στους μήνες και στις εποχές μέσα από την προσωπική του συλλογή που παρουσιάζετε μέχρι και σήμερα το βράδυ στο Δημαρχείο του Κότσικα . Παιδιά σαν αυτόν μας κάνουν να ελπίζουμε όχι μόνο σε ένα καλό παρόν, αλλά κυρίως σε ένα δυνατό μέλλον δήλωσε η Δήμαρχος
Δευτέρα 25 Μαρτίου 2024
Βάκα: Παιδιά σαν αυτόν μας κάνουν να ελπίζουμε σε ένα καλό παρόν και κυρίως σε ένα δυνατό μέλλον
Τα συγχαρητήρια της έδωσε η Δήμαρχος Έλενα Βάκα στον 15χρονο Νέστορα Βαρυτιμίδη για την έκθεση του και το ταξίδι περιπλάνησης στους μήνες και στις εποχές μέσα από την προσωπική του συλλογή που παρουσιάζετε μέχρι και σήμερα το βράδυ στο Δημαρχείο του Κότσικα . Παιδιά σαν αυτόν μας κάνουν να ελπίζουμε όχι μόνο σε ένα καλό παρόν, αλλά κυρίως σε ένα δυνατό μέλλον δήλωσε η Δήμαρχος