Τρίτη 5 Μαρτίου 2024
Ο εθελοντισμός γι΄αυτόν είναι τρόπος ζωής
Μπορεί ο πρώην πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Διρφύων Μεσσαπίων Σπύρος Ραπτάκης να είναι έξω από την Τοπική Αυτοδιοίκηση για τα επόμενα πέντε χρόνια αλλά δεν τον νοιάζει και πολύ . Συνεχίζει να προσφέρει τις υπηρεσίες στο Εθελοντικό Σώμα Δασοπροστασίας Ψαχνών αφού ο εθελοντισμός γι΄αυτόν είναι τρόπος ζωής και όχι τρόπος για να….ζει...