Την Τετάρτη συνεδρίασε η ΔΕΕΠ Εύβοιας παρουσία του Μπάμπη Μανιάτη για τις Ευρωεκλογές. Παρών ήταν και αναπληρωτής πρόεδρος της Κοινότητας Χαλκίδας και πρόεδρος της ΔΗΜΤΟ Χαλκίδας Γιάννης Μπιλάλης.
Ο κ. Μανιάτης έχει το άγχος των Ευρωεκλογών αφού έχει αναλάβει τον εκλογικό συντονισμό της Εύβοιας, ο δε κ. Μπιλάλης έχει το άγχος και των εσωκομματικών εκλογών που θα στηθούν, κατά πάσα πιθανότητα το φθινόπωρο, αφού θα είναι υποψήφιος.
Για πρόεδρος ΔΕΕΠ, ή για πρόεδρος ΔΗΜΤΟ, θα δείξει…