Πέθανε τον πρώην βουλευτή της Εύβοιας Δημήτρη Πιπεργιά με ανάρτηση του στα social σήμερα το πρωί ο Αποστόλης Τσιβγούλης παλιός πρόεδρος της ΕΤΕ ΔΕΗ. Κάτι τέτοι δεν συμβαίνει και ο πρώην βουλευτήςείναι μια χαρά στην υγεία του και ετοιμάζει μάλιστα το ταξίδι του στην Μεγαλόπολη στις 21 Μαρτίου όπου θα παρουσιάσει το βιβλίο του O ίδιος έγραψε στο fb
Dimitris Pipergias
Είμαι ζωντανός και συνεχίζω τον αγώνα. Στις 21 Μαρτη Παρουσιάζω το βιβλίο μου Στη Μεγαλόπολη. Ευχαριστώ για τα κατευόδια. Προφανώς είμαι από τους λίγους που εισπράττει την αγάπη σας ζωντανός