Οι Επιτροπές Εργασίας, η Ελεγκτική Επιτροπή και η Γραμματεία Γυναικών, όπως αναδείχθηκαν –εξελέγησαν στο πλαίσιο των εργασιών του 34ου πανελλαδικού συνεδρίου της ΠΟΑΣΥ, συγκροτήθηκαν σε Σώμα. Ο Πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ευβοίας Αλέξανδρος Μάρκου (αριστερά) έχει εκλεγεί στην Επιτροπή Θεμάτων Εκπαίδευσης & Επιμόρφωσης.Στην φωτογραφία με τον Πρόεδρο της Επιτροπής Θεόφιλο Παπαδάκη και τον Γραμματέα Βαγγέλη Κεφάλα