Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024
Ποιος δήμαρχος τους έχει καλέσει σε συγκέντρωση διαμαρτυρίας
Συγκέντρωση διαμαρτυρίας για την αποτροπή της εγκατάστασης της Χωματερής Επικίνδυνων Βιομηχανικών Αποβλήτων στη ¨Κεραμιδέζα¨ Τανάγρας το Σάββατο 30 Μαρτίου 2024 και ώρα 12.00 το μεσημέρι. Ο Δήμαρχος Τανάγρας έχει καλέσει στην συγκέντρωση και τους Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας, κ. Σπανό, την Δήμαρχο Χαλκιδαίων κα Βάκα, τους αρχηγούς των παρατάξεων της αντιπολίτευσης στο Δήμο Χαλκιδαίων, όλους τους Δημοτικούς συμβούλους του Δήμου Χαλκιδαίων, όλους τους φορείς του Δήμου Χαλκιδαίων και τους κατοίκους του Δήμου Χαλκιδαίων