Την ετήσια εκδήλωσή του πραγματοποίησε χθες ο Σύλλογος Κυπρίων Εύβοιας και η εκδήλωση στέφθηκε με απόλυτη επιτυχία! Ο πρόεδρος Κωστάκης Κύρου υποδέχθηκε και τη Δήμαρχο Χαλκιδέων Έλενα Βάκα, η οποία έδωσε το «παρών». Στην παρέα και τα παιδιά του προέδρου, ο δικηγόρος Χριστόδουλος και την εικαστικός Ελένη.
Ο Χριστόδουλος ήταν υποψήφιος στις εκλογές του Οκτωβρίου με το συνδυασμό της Δημάρχου και είχαν πολλά να πουν!