Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο ο ετήσιος χορός του Ιστιοπλοϊκού Ομίλου Χαλκίδας, ο οποίος είχε από όλα! Καλό φαγητό, μουσική και χορό και η απονομή του Πρωταθλήματος 2023. Τιμητική πλακέτα απονεμήθηκε στον διευθύνοντα σύμβουλο του Οργανισμού Λιμένων Εύβοιας Μπάμπη Μανιάτη ο οποίος είναι δεινός ιστιοπλόος και έχει μεγάλη προσφορά στον όμιλο.
Καλός
καπετάνιος ο κ. Μανιάτης και στη στεριά και στη θάλασσα!