Σύμφωνα με πληροφορίες του Eviatop, 35 άτομα από την Εύβοια είχαν υποβάλλει αιτήσεις για τη θέση του Διοικητή Νοσοκομείου Χαλκίδας και συμμετείχαν και στη γραπτή ηλεκτρονική εξέταση που πραγματοποιήθηκε 30 και 31 Μαρτίου, για την κάλυψη των θέσεων διοικητών και υποδιοικητών των Υγειονομικών Περιφερειών, καθώς και διοικητών και αναπληρωτών διοικητών νοσοκομείων.
Σύμφωνα πάντα με τις ίδιες πληροφορίες, σήμερα οι ενδιαφερόμενοι θα λάβουν τις βαθμολογίες τους, οι οποίες, όπως μαθαίνουμε δεν είναι και τόσο... καλές...