Ο Πανευβοϊκός Σύλλογος Γονέων , Κηδεμόνων & Φίλων Α.με.Α «Άνθρωπος - Ελπίδα – Πολιτισμός» διοργανώνει Δωροέκθεση- Bazaar στην ισόγεια αίθουσα εκθέσεων "Αριστοτέλης " του Δημαρχείου ,με την ευγενική συμπαράσταση του ΔΟΑΠΠΕΧ- Πολιτισμός, για την οικονομική ενίσχυση των σκοπών του. Θα εκτεθούν και εργασίες των παιδιών του Συλλόγου από τις δραστηριότητες τους.
Έναρξη
Δωροέκθεσης [Bazaar] -
Αγιασμός Πέμπτη
4 Απριλίου και ώρα 8:00 μ.μ. Διάρκεια
Δωροέκθεσης [Bazaar] :4 –7Απριλίου 2024
Ημέρες & Ώρες λειτουργίας : Πέμπτη 4 Απριλίου 'Έναρξη - Αγιασμός . 8:00 μ.μ .
Παρασκευή 5 Απριλίου από 10:00 π.μ. - 10:00 μ.μ. Σάββατο 6Απριλίου " " " "
Κυριακή 7 Απριλίου " " " "