Ιδιαίτερα μαχητικός και πάντα στην πρώτη γραμμή του αγώνα είναι ο γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων στο Νοσοκομείο Χαλκίδας Παναγιώτης Τζουβάρας. Ήταν μάλιστα εκείνος που καθ’ όλη τη διάρκεια της κινητοποίησης για την υγεία, που έλαβε χώρα την Κυριακή το πρωί στη Χαλκίδα, έδινε το ρυθμό με το μεγάφωνο στο χέρι.
Τρίτη 9 Απριλίου 2024
Έδινε το ρυθμό!
Ιδιαίτερα μαχητικός και πάντα στην πρώτη γραμμή του αγώνα είναι ο γραμματέας του Συλλόγου Εργαζομένων στο Νοσοκομείο Χαλκίδας Παναγιώτης Τζουβάρας. Ήταν μάλιστα εκείνος που καθ’ όλη τη διάρκεια της κινητοποίησης για την υγεία, που έλαβε χώρα την Κυριακή το πρωί στη Χαλκίδα, έδινε το ρυθμό με το μεγάφωνο στο χέρι.