Πολλές αντιδημαρχίες είναι …περιζήτητες όταν έρχεται η ώρα των αλλαγών, εκτός από την Αντιδημαρχία Καθαριότητας! Ελάχιστοι είναι αυτοί που δεν φοβούνται να την αναλάβουν και ο Γιώργος Πάνος είναι ένας από τους λίγους! Από τις πιο δύσκολες και απαιτητικές αντιδημαρχίες, αφού όποιο σχεδιασμό και να κάνει ο εκάστοτε αντιδήμαρχος πρέπει και προσωπικό να υπάρχει, αλλά και συνεργασία των πολιτών.
Ο Αντιδήμαρχος Καθαριότητας Γιώργος Πάνος δεν πτοείται πάντως και συνεχίζει για τέταρτη χρονιά…