Ο Δήμος Καρύστου ετοιμάζει από αύριο Μ. Τετάρτη δράση για τα παιδιά λόγω της εορτής του Πάσχα. Συγκεκριμένα. Την Μ.Τετάρτη στα Νέα Στύρα , την Μ. Πέμπτη στο Μαρμάρι και το Μ. Σάββατο την Κυριακή του Πάσχα στην Πλατεία Καρύστου από τις 1 το πρωί έως τις 7 το βράδυ . Περιμένουμε τους μικρούς μας φίλους να διασκεδάσουμε με εργαστήριο λαμπάδας και φουσκωτά παιχνίδια αναφέρει ο Δήμαρχος Λευτέρης Ραβιόλος